4 skvělé nápady pro rodinné osvětlení

Jak vytvořit pohodlný domov správným osvětlením interiéru? Pokud hledáte nápady pro dekoraci vaší domácnosti, tato kapitola vám poskytne 4 nápady, které stojí za to.

1. RGB barevné stropní ostvětlení

Světelný pruh RGB na strop nabízí okouzlující efekt změny barvy a vytvoří tak pokaždé jedinečnou atmosféru. Hladký efekt snížení jasu můžete řídit aplikací v mobilním telefonu nebo fyzickým kontrolérem přes Wi-Fi. Uvnitř proužkového světla jsme přednastavili mnoho šablon světelných efektů, takže si můžete vybrat ten nejlepší režim pro vás. Použitím protokolu DMX 512 lze pomocí našeho světelného pásu vytvořit neskutečných 16 milionů barev.

2. Teplé LED osvětlení pro ložnici

Nejenom v ložnici můžeme použít LED světla teplých odstínů. Podle výzkumu nažloutle oranžové osvětlení dává harmonii a pohodlnou atmosféru, která je pak nejlepší pro rodinná setkání. Tento druh osvětlení nejenže chrání oči, ale také poskytuje odpovídající jas pro běžné domácí činnosti, jako je sledování televize nebo čtení časopisu.

3. Podsvícení pro plochou TV

Přemýšleli jste někdy o připojení světla za televizor? LED má kompaktní a plochou strukturu a díky speciální lepicí pásce jej snadno připevníte k vnějšímu plášti. Naše LED podsvícení podporuje statické i dynamické řízení barev. Můžeme například nastavit žlutou, bílou nebo jinou monochromatickou barvu; Kromě toho můžete nastavit efekt změny barvy.

4. Barevný exteriér

Kromě interiérového osvětlení můžete instalovat i venkovní fasádní stěnovou podložku, která ozdobí náš domov. Výsledný efekt je úžasný a nebudete ho obdivovat jen vy.

Hlavním rozdílem pro venkovní osvětlení je, že LED nástěnné světlo má vyšší výkon, od 100 do 1000W. Také je důležité se ujistit, že svítidla jsou vodotěsná. Výhodou použití RGB světla je, že produkují nejen barevná světla pro dekoraci, ale také bílé světlo pro běžný účel.


About LEDKY.NET

O osvětlení se zajímám profesně 6 let. LED technologie se během této doby zlepšila v každém svém aspektu. Máme možnost používat příjemné světlo pro každou příležitost.